Hizmet StandartlarıKent RehberiEbelediyeSite Haritası

HABERLER

HOBİ BAHÇESİNE YOĞUN TALEP

hobi bahçesiMahmutlar Belediyesi tarafından yapımına başlanan HOBi bahçeleri projesi, vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.
Cumhuriyet Mahallesinde Belediyeye ait olan bir parselde yapımı devam eden HOBi Bahçeleri için müracaatların başladığını açıklayan Başkan Can, yoğun ilginin olduğu Hobi Bahçelerinin kısa sürede hak sahiplerine teslim edileceğini açıkladı.

TUTSAK OPERASYONU

tuksakCumhuriyet Mahallesinde bir araç içerisinde tutulan iki adet Pitbull cinsi köpeğe sabah saatlerinde belediye ekipleri tarafından el konuldu.
Dün Mahmutlar Platformu adlı sosyal paylaşım sitesinde yayınlanan haberi ihbar kabul eden Belediye Zabıta ekipleri ve Veterinerlik bölümü yetkilileri, sabah saatlerinde bir operasyon yaparak köpeklere el koydular. Mahmutlar Belediyesine ait atık su arıtma tesislerine götürülen Köpekler geçici olarak koruma altına alındı.

CAN, ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜNÜ KUTLADI

başkanMahmutlar Belediye Başkanı Av. Murat Can, çalışan gazeteciler günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Can’ın mesajı şöyle,”Çok zor şartlar altında büyük tehlikeleri göze alarak, halkın haber alma özgürlüğü için mücadele eden değerli basın emekçilerinin sadece bu günde değil, yılın her gününde takdirle anılması gerektiğine inanıyorum. Dünyanın her yerinde, savaşta, barışta ve diğer tüm sosyal olaylarda gözümüz kulağımız olan çalışan gazetecilerin yaşadığı sıkıntıların bir an evvel çözülmesi gerekmektedir.

BAŞKAN CAN'IN YENİ YIL MESAJI

anneler günüAcı ve tatlı olaylarıyla bir yılı daha geride bıraktık. 2013 yılı savaşların ve gözyaşlarının hâkim olduğu ve dünya barışının hiç arzu etmediğimiz bir şekilde unutulduğu bir yıl olarak aklımızda kalacaktır.
Yine 2013 yılında aramızdan ayrılıp hakkın rahmetine kavuşan yurttaşlarımız oldu. Afrika kıtasında ve dünyanın birçok yerinde açlıkla mücadele eden insanların acılarına şahit olduk. Eşitlik ve hakkaniyet duygularının yeni yılda ‘tüm dünyada’ hâkim olması, Yeryüzünün her karesinde yaşayan tüm insanların mutlu, huzurlu, sağlıklı ve barış içerisinde bir yaşam sürmeleri en öncelikli dileğimdir.
Bu duygularla başta tüm Mahmutlar’lı hemşehrilerimin ve yurttaşlarımın yeni yılını kutlar, saygılar sunarım.
 Av. Murat Can

CAN, ÇALIŞMALARI DENETLEDİ

denetlemeMahmutlar Belediye Başkan vekili Av, Murat Can, Fransa dönüşü belde içresinde sürdürülen çalışmaları denetledi.
  Cumhuriyet Mahallesinde iki ayrı merkezde yürütülen yol, kaldırım ve peyzaj çalışmalarını denetleyen Can, bölge sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Belediyenin son günlerdeki hizmet atağını takdirle karşıladıklarını belirten bölge esnafları Başkan vekili Can’a başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler.

Site Haritası
E-işlemler
MebOrta Öğretim KurumlarıMebbisİnternet İhbar HattıEkmek israfı
Kamu hizmetlerie-okulVeli Bilgilendirme SistemiMeb Etik Komisyonu 

başkan

Aile Hekimliği

Aile Hekimliği

Şehir Haritası

Aylık Haber Bülteni

Yıllık Faaliyet Raporu

2012 faaliyet